Cardano’s centralisatie zorgt voor koersdaling, wat nu?

De prijs van Cardano’s ADA-token staat onder druk nadat crypto-analist Justin Bons het project beschuldigde van extreme centralisatie. Deze beschuldigingen hebben geleid tot een daling van 7,25% in de ADA-prijs. Neemt de kans op een verdere daling toe, of kan het netwerk dit omzetten in iets positiefs?

Banner Cardano 1

Dreigende prijsdaling

De kritiek van Bons heeft een bearish scenario in gang gezet dat zou kunnen resulteren in een prijsdaling van maar liefst 30% tegen juni. Cardano wordt geconfronteerd met een risico op een symmetrical triangle die de prijs naar beneden kan duwen.

Kans op prijsstijging

Ondanks de dreigende daling zijn er ook positieve signalen voor Cardano. Een doorbraak boven bepaalde weerstandsniveaus kan een bredere rally veroorzaken, met een potentieel opwaarts doel van $0,67.

Opvallend is dat ondanks de kritiek van Bons, de grote spelers van de markt, die we kennen als ‘whales’, toch blijven accumuleren. Deze trend suggereert dat deze grote investeerders geloven in verdere prijsstijgingen op lange termijn.

Conclusie

Ondanks dat Cardano geconfronteerd wordt met controverses over centralisatie, blijven sommige beleggers optimistisch over de toekomstige prijsontwikkeling van ADA. Het is wel belangrijk voor investeerders om de situatie goed in de gaten te houden gezien de mogelijkheid op een eventuele verdere prijsdaling.

Mis nooit meer wat in crypto

Het laatste cryptonieuws direct in de BLOX-app
Download BLOX

Als Head of Marketing bij ALSO GROUP en Bitcoin-expert draagt Toon graag bij aan deze nieuwssite. Hij schrijft vooral over opmerkelijke gebeurtenissen om bitcoin onder het grote publiek bekend te maken. Als een van de eerste Nederlanders met een Bitcoin-salaris heeft hij een uniek perspectief op de adoptie van cryptocurrency in het dagelijks leven. Hij was onder meer te gast bij NOS, RTLZ, De Telegraaf, FD, Marketingfacts, BNR, Quote, Satoshi Radio en Bitcoin Magazine.

Comments
  • deze verklaring van Justin bons is dus in zijn geheel debunked.

    tevens zakte de gehele markt en heeft of had de prijsdaling van ada totaal niks te maken met het debunked bericht van Justin bons.

    een beetje research zou prettig zijn ipv copy paste

    23 mei 2024
  • Bullshit en marktmanupulatie is dit. niet waar dus

    24 mei 2024